Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
trójwymiarowa grafika i eleganckie tła o wysokiej rozdzielczości. To wszystko może wciągnąć i zaimponować. I rzeczywiście: wciąga i imponuje.

COLIN McRAE
RALLY 2.0

gat.: ściganina
Zero filozofii, zero zadęcia. Po prostu prujesz jak najszybciej przed siebie. Trasę wytycza ci jeden z mistrzów szoferskiego fachu - Colin McRae, a przetestować możesz najzacniejsze rajdowe machiny: od mini coopera, przez mitsubishi lancera evo VI, po forda focusa WRC. W polskiej wersji gry jako doradca pojawia nasz tytan szos z Olsztyna - Krzysztof Hołowczyc. Dla zapaleńców.

POMPEI.
LEGENDA WEZUWIUSZA

gat.: dramat
Wcielasz się w niejakiego Adriana Blake'a, globtrotera, sportowca i geologa. Twoje pasje to: a) żona
trójwymiarowa grafika i eleganckie tła o wysokiej rozdzielczości. To wszystko może wciągnąć i zaimponować. I rzeczywiście: wciąga i imponuje.<br><br>&lt;tit&gt;COLIN McRAE<br>RALLY 2.0&lt;/&gt;<br><br>gat.: ściganina<br>Zero filozofii, zero zadęcia. Po prostu prujesz jak najszybciej przed siebie. Trasę wytycza ci jeden z mistrzów szoferskiego fachu - Colin McRae, a przetestować możesz najzacniejsze rajdowe machiny: od mini coopera, przez mitsubishi lancera evo VI, po forda focusa WRC. W polskiej wersji gry jako doradca pojawia nasz tytan szos z Olsztyna - Krzysztof Hołowczyc. Dla zapaleńców.<br><br>&lt;tit&gt;POMPEI.<br>LEGENDA WEZUWIUSZA&lt;/&gt;<br><br>gat.: dramat<br>Wcielasz się w niejakiego Adriana Blake'a, globtrotera, sportowca i geologa. Twoje pasje to: a) żona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego