Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spotkaniu I ligi Legia wygrała z Ruchem Radzionków 3:0.
str. 4DZISIEJSZY RAPORT

Dzień zielonego piwa

Obyczaje Jednym z wielu obcych zwyczajów, który dotarł do Polski jest irlandzki Dzień świętego Patryka. To czas zabaw, wyspiarskich pieśni i zielonego piwa. Nie trzeba nikomu kupować prezentów ani składać życzeń. Wystarczy się napić.
STR. 8-9Przybylski zgarnął pulę

Warszawski aktor zdobył większość nagród przeglądu piosenki aktorskiej STR.10Polska11-latka zgwałcona przez kolegów

Białystok Na trzy miesiące sąd aresztował 17-latka, najstarszego z piątki podejrzanych o udział w zbiorowym gwałcie 11-letniej dziewczynki.
Pozostała czwórka chłopców w wieku 15-16 lat
spotkaniu I ligi Legia wygrała z Ruchem Radzionków 3:0.<br>str. 4&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;DZISIEJSZY RAPORT&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dzień zielonego piwa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Obyczaje&lt;/&gt; Jednym z wielu obcych zwyczajów, który dotarł do Polski jest irlandzki Dzień świętego Patryka. To czas zabaw, wyspiarskich pieśni i zielonego piwa. Nie trzeba nikomu kupować prezentów ani składać życzeń. Wystarczy się napić.<br>STR. 8-9&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przybylski zgarnął pulę&lt;/&gt;<br><br>Warszawski aktor zdobył większość nagród przeglądu piosenki aktorskiej STR.10&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=2&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;11-latka zgwałcona przez kolegów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Białystok&lt;/&gt; Na trzy miesiące sąd aresztował 17-latka, najstarszego z piątki podejrzanych o udział w zbiorowym gwałcie 11-letniej dziewczynki.<br>Pozostała czwórka chłopców w wieku 15-16 lat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!