Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
sprzedało ponad 1,4 mln egzemplarzy książek Joanne Rowling.
Polski wydawca nie zadowala się jednak tymi wynikami, wciąż wynajduje nowe sposoby promocji. Przeważnie wzoruje się na inicjatywach promocyjnych z Anglii, gdzie wejście każdego nowego tomu serii staje się wielkim wydarzeniem medialnym. W Polsce w księgarniach można spotkać "magiczne postacie" i napić się cudownego eliksiru. Obecnie seria przetłumaczona jest na 31 języków (w tym na chiński), a w lecie 2001 roku do kin ma wejść film o Harrym Potterze.
(PAP)Amerykanie kręcą film o warszawskim getcie

Warszawa z czasów II wojny światowej ożyła we wtorek w Bratysławie.
Amerykańscy filmowcy pod kierownictwem reżysera
sprzedało ponad 1,4 mln egzemplarzy książek Joanne Rowling.<br>Polski wydawca nie zadowala się jednak tymi wynikami, wciąż wynajduje nowe sposoby promocji. Przeważnie wzoruje się na inicjatywach promocyjnych z Anglii, gdzie wejście każdego nowego tomu serii staje się wielkim wydarzeniem medialnym. W Polsce w księgarniach można spotkać "magiczne postacie" i napić się cudownego eliksiru. Obecnie seria przetłumaczona jest na 31 języków (w tym na chiński), a w lecie 2001 roku do kin ma wejść film o Harrym Potterze.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Amerykanie kręcą film o warszawskim getcie&lt;/&gt;<br><br>Warszawa z czasów II wojny światowej ożyła we wtorek w Bratysławie.<br>Amerykańscy filmowcy pod kierownictwem reżysera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!