Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
którym jest kwota, jaką wypłaciłeś.
Jeżeli przeczytałeś uważnie poprzednie rozdziały Informatora, wiesz już, jak korzystać z bankomatu, aby wypłacić pieniądze ze Swojej karty VISA Electron.

Teraz powiemy Ci, jak posługiwać się kartą w sklepie lub placówce usługowej.
Jesteś w sklepie i znalazłeś wymarzoną rzecz, którą chcesz mieć natychmiast. Masz ochotę napić się zimnej coli w ulubionym pubie. Chcesz wywołać zdjęcia z ostatniego wypadu z kumplami.
Zaczynasz zastanawiać się, skąd wziąć pieniądze, szukasz w myślach miejsca, gdzie stoi najbliższy bankomat?

Wyluzuj się!
Swoją kartą VISA Electron zapłacisz wszędzie tam, gdzie zobaczysz takie znaki:
VISA
PLUS
W Polsce nie wszystkie jeszcze domy handlowe
którym jest kwota, jaką wypłaciłeś.<br>Jeżeli przeczytałeś uważnie poprzednie rozdziały Informatora, wiesz już, jak korzystać z bankomatu, aby wypłacić pieniądze ze Swojej karty VISA Electron.<br><br>&lt;tit&gt;Teraz powiemy Ci, jak posługiwać się kartą w sklepie lub placówce usługowej.&lt;/&gt;<br>Jesteś w sklepie i znalazłeś wymarzoną rzecz, którą chcesz mieć natychmiast. Masz ochotę napić się zimnej coli w ulubionym pubie. Chcesz wywołać zdjęcia z ostatniego wypadu z kumplami.<br>Zaczynasz zastanawiać się, skąd wziąć pieniądze, szukasz w myślach miejsca, gdzie stoi najbliższy bankomat? <br><br>&lt;tit&gt;Wyluzuj się!&lt;/&gt;<br>Swoją kartą VISA Electron zapłacisz wszędzie tam, gdzie zobaczysz takie znaki:<br>VISA <br>PLUS<br>W Polsce nie wszystkie jeszcze domy handlowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!