Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
nie skrzywdzę.
Trudno sobie wyobrazić, jak bardzo przeraziło to Ewę. Dopiero wtedy po raz pierwszy poczuła prawdziwy, wszechogarniający i paraliżujący strach, bo instynktownie wiedziała już, że nieznajomy to bandyta i w dodatku kłamie. Ten mężczyzna planował ją zabić.
- Nie ruszaj się i nie próbuj nic robić - powiedział. - Idę do kuchni napić się czegoś, a potem sobie pójdę, obiecuję. Ale nie ruszaj się z miejsca.
Ewa zdecydowała jednak, że będzie robić to, co podpowiada jej instynkt i zdecydowanie walczyć o swoje życie. Do tej chwili znajdowała się pod całkowitą kontrolą, zastraszona, posłuszna gwałcicielowi. Teraz, po raz pierwszy, sprzeciwiła się jego woli. Kiedy
nie skrzywdzę.<br>Trudno sobie wyobrazić, jak bardzo przeraziło to Ewę. Dopiero wtedy po raz pierwszy poczuła prawdziwy, wszechogarniający i paraliżujący strach, bo instynktownie wiedziała już, że nieznajomy to bandyta i w dodatku kłamie. Ten mężczyzna planował ją zabić.<br>- Nie ruszaj się i nie próbuj nic robić - powiedział. - Idę do kuchni napić się czegoś, a potem sobie pójdę, obiecuję. Ale nie ruszaj się z miejsca.<br>Ewa zdecydowała jednak, że będzie robić to, co podpowiada jej instynkt i zdecydowanie walczyć o swoje życie. Do tej chwili znajdowała się pod całkowitą kontrolą, zastraszona, posłuszna gwałcicielowi. Teraz, po raz pierwszy, sprzeciwiła się jego woli. Kiedy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!