Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
trzecie przywraca jej naturalne pH. Pamiętaj, by twoje ruchy były bardzo delikatne - nie naciągaj skóry, lecz tylko gładź ją wacikiem. Omijaj okolice oczu.
Do demakijażu oczu. Stosuj specjalne płyny, które nie wysuszają delikatnej skóry i nie powodują podrażnień oczu oraz zawierają substancje pielęgnujące.
W podróży. Przydadzą się chusteczki do demakijażu, nasączane mleczkiem, które błyskawicznie usuną zanieczyszczenia i makijaż. Wypróbowałyśmy - zmywają nawet wodoodporny tusz do rzęs (Pond's, Nivea, Johnson & Johnson, Avon). Dla podróżniczek firma Christy przygotowała piankę 4 w 1, która oczyszcza, tonizuje, nawilża i odświeża skórę.

Po drugie: peeling

- Skóra w normalnym, naturalnym cyklu odnawia się około co 21 dni - mówi
trzecie przywraca jej naturalne pH. Pamiętaj, by twoje ruchy były bardzo delikatne - nie naciągaj skóry, lecz tylko gładź ją wacikiem. Omijaj okolice oczu. <br> Do demakijażu oczu. Stosuj specjalne płyny, które nie wysuszają delikatnej skóry i nie powodują podrażnień oczu oraz zawierają substancje pielęgnujące.<br> W podróży. Przydadzą się chusteczki do demakijażu, nasączane mleczkiem, które błyskawicznie usuną zanieczyszczenia i makijaż. Wypróbowałyśmy - zmywają nawet wodoodporny tusz do rzęs (Pond's, Nivea, Johnson &amp; Johnson, Avon). Dla podróżniczek firma Christy przygotowała piankę 4 w 1, która oczyszcza, tonizuje, nawilża i odświeża skórę. <br><br>&lt;tit&gt;Po drugie: peeling&lt;/&gt;<br><br>- Skóra w normalnym, naturalnym cyklu odnawia się około co 21 dni - mówi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego