Typ tekstu: Książka
Autor: Dawid Bieńkowski
Tytuł: Nic
Rok: 2005
i odkrywcze przychodzi tutaj po wielu latach, gdy już traci swoją świeżość. Ta myśl często zasmucała i złościła Manę. I chociaż miała na myśli idee, prądy artystyczne, normy obyczajowe, to aby lapidarnie wyrazić istotę tego poglądu, mówiła, że pierwsze metro zbudowano w Londynie w 1863 roku, a w Warszawie ciągle nie widać końca jego budowy.
Dziwiło ją samą, że punktem odniesienia stał się wytwór cywilizacji technicznej, gdy sprawa tyczy sztuki, wartości i sposobu myślenia. Co ciekawe, nie mogła przypomnieć sobie, skąd właściwie o tym metrze wiedziała. Nie miała pamięci do dat, wydawały się jej niepotrzebne, bo tylko prymitywnie próbowały porządkować czas.
Hehe również
i odkrywcze przychodzi tutaj po wielu latach, gdy już traci swoją świeżość. Ta myśl często zasmucała i złościła Manę. I chociaż miała na myśli idee, prądy artystyczne, normy obyczajowe, to aby lapidarnie wyrazić istotę tego poglądu, mówiła, że pierwsze metro zbudowano w Londynie w 1863 roku, a w Warszawie ciągle nie widać końca jego budowy.<br>Dziwiło ją samą, że punktem odniesienia stał się wytwór cywilizacji technicznej, gdy sprawa tyczy sztuki, wartości i sposobu myślenia. Co ciekawe, nie mogła przypomnieć sobie, skąd właściwie o tym metrze wiedziała. Nie miała pamięci do dat, wydawały się jej niepotrzebne, bo tylko prymitywnie próbowały porządkować czas.<br>Hehe również
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego