Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 18/02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2002
składki przekazywane są regularnie. Na pokrycie ustawowych odsetek nie ma pieniędzy. - To jest niestety prawda powszechnie znana. Cały czas pracujemy nad skutecznym rozwiązaniem tego problemu - zapewnia minister Pater. Na razie jednak nie chce zdradzać żadnych szczegółów.
Sam ZUS odpiera zarzuty. - Oceny NIK dotyczące nie przekazywanych składek do funduszy są już nieaktualne - zapewnia rzecznik ZUS Anna Warchoł. Dodała, że jest jeszcze za wcześnie na przeprowadzanie symulacji, jaka będzie wielkość wypłacanych emerytur. - Pierwsze emerytury będą wypłacane w 2014 r. Trzeba poczekać na długookresowe wyniki funduszy. Dziś mówienie o tym, jaka będzie ta emerytura, jest wróżeniem z fusów - oceniła Warchoł.
KATARZYNA NOWICKA


Znów się
składki przekazywane są regularnie. Na pokrycie ustawowych odsetek nie ma pieniędzy. &lt;q&gt;- To jest niestety prawda powszechnie znana. Cały czas pracujemy nad skutecznym rozwiązaniem tego problemu&lt;/&gt; - zapewnia minister Pater. Na razie jednak nie chce zdradzać żadnych szczegółów.<br>Sam ZUS odpiera zarzuty. &lt;q&gt;- Oceny NIK dotyczące nie przekazywanych składek do funduszy są już nieaktualne&lt;/&gt; - zapewnia rzecznik ZUS Anna Warchoł. Dodała, że jest jeszcze za wcześnie na przeprowadzanie symulacji, jaka będzie wielkość wypłacanych emerytur. &lt;q&gt;- Pierwsze emerytury będą wypłacane w 2014 r. Trzeba poczekać na długookresowe wyniki funduszy. Dziś mówienie o tym, jaka będzie ta emerytura, jest wróżeniem z fusów&lt;/&gt; - oceniła Warchoł.<br>&lt;au&gt;KATARZYNA NOWICKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;Znów się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego