Typ tekstu: Książka
Autor: Grzegorz Brzozowicz, Filip Łobodziński
Tytuł: 100 płyt, które wstrząsnęły światem. Kronika czasów popkultury.
Rok: 2000
i żeńskie grupy skupione wokół Motown wyglądali przy niej na pryszczatych małolatów. To był nowy lament płci, w którym zawierał się ból i świadomość istnienia bluesa, ale bez rezygnacji" - napisał w "Rolling Stone" Gerri Hirshey.
W następnym roku Aretha Franklin zgodnie z tytułem Płyty przyjęła tytuł Lady Soul. Świat muzyki niebawem koronował ją na Queen Of Soul. W 1997 roku brytyjski magazyn "Mojo" uznał ją za najwybitniejszy głos w historii muzyki popularnej.


Are Yon Experienced TRACK

The Jimi Hendrix Experience

Poxy Lady. Manic Depression . Red House . Can You See Me. Love ar Confusion . I Don't Live Today . May T his Be
i żeńskie grupy skupione wokół Motown wyglądali przy niej na pryszczatych małolatów. To był nowy lament płci, w którym zawierał się ból i świadomość istnienia bluesa, ale bez rezygnacji" - napisał w "Rolling Stone" Gerri Hirshey.<br>W następnym roku Aretha Franklin zgodnie z tytułem Płyty przyjęła tytuł Lady Soul. Świat muzyki niebawem koronował ją na Queen Of Soul. W 1997 roku brytyjski magazyn "Mojo" uznał ją za najwybitniejszy głos w historii muzyki popularnej. <br><br><br>&lt;tit&gt;Are Yon Experienced TRACK<br><br>The Jimi Hendrix Experience&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Poxy Lady. Manic Depression . Red House . Can You See Me. Love ar Confusion . I Don't Live Today . May T his Be
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego