Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Profesor ma dalekosiężne plany związane z kliniką w Aninie.
Do 2025 roku zamierza zminimalizować występowanie w Polsce chorób układu krążenia. Poza tym nowy dyrektor chciałby położyć nacisk na wczesną diagnostykę miażdżycy i zaburzeń rytmu serca. Pozwoliłoby to uchronić wiele zagrożonych osób od przedwczesnej Śmierci.
W klinice będzie przeprowadzanych więcej operacji, niebawem zostaną oddane do użytku dwie nowe sale operacyjne. Poprzednio Zbigniew Religa był dyrektorem Instytutu Kardiochirurgii w klinice w Zabrzu.
(Metropol)


Wszystko wraca na swoje miejsce

Bielany
Po remoncie na al. Reymonta wróciły autobusy.
Ponownie kursują autobusy dzienne: 105, 184 i 520 i nocne: 608 i 612.
(Metropol)


Będzie można patrzeć
Profesor ma dalekosiężne plany związane z kliniką w Aninie. <br>Do 2025 roku zamierza zminimalizować występowanie w Polsce chorób układu krążenia. Poza tym nowy dyrektor chciałby położyć nacisk na wczesną diagnostykę miażdżycy i zaburzeń rytmu serca. Pozwoliłoby to uchronić wiele zagrożonych osób od przedwczesnej Śmierci. <br>W klinice będzie przeprowadzanych więcej operacji, niebawem zostaną oddane do użytku dwie nowe sale operacyjne. Poprzednio Zbigniew Religa był dyrektorem Instytutu Kardiochirurgii w klinice w Zabrzu.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Wszystko wraca na swoje miejsce&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bielany&lt;/&gt;<br>Po remoncie na al. Reymonta wróciły autobusy. <br>Ponownie kursują autobusy dzienne: 105, 184 i 520 i nocne: 608 i 612.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Będzie można patrzeć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego