Typ tekstu: Blog
Autor: Marta
Tytuł: xero-z-kota
Rok: 2003
tylko płakać można... A człowieka się nie zmieni, jego przekonań ani moralności też nie... Pozostaną takie dresiki, dla których cudza własność nie ma wartości... Pieprzona rzeczywistość! Jadę do Irlandii i nikt mnie w tym kraju nie zatrzyma, nikt!!!
....samochody to nie ruscy kradną, tylko robią to właśnie Polacy....

Ta ostatnia niedziela
Ta ostatnia niedziela,
Jutro się rozstaniemy,
Jutro się rozejdziemy
Na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
Więc nie żałuj jej dla mnie,
Spojrzyj czule dziś na mnie
Ostatni raz....
*****
Tak, to już jutro! Wizyta u pana ortopedy. Mam nadzieję, że pozbędę się wreszcie tej skarpety i dwóch dodatkowych nóg :)
*****
Wczoraj, dzięki
tylko płakać można... A człowieka się nie zmieni, jego przekonań ani moralności też nie... Pozostaną takie &lt;orig&gt;dresiki&lt;/&gt;, dla których cudza własność nie ma wartości... Pieprzona rzeczywistość! Jadę do Irlandii i nikt mnie w tym kraju nie zatrzyma, nikt!!! <br>....samochody to nie ruscy kradną, tylko robią to właśnie Polacy....&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;q&gt;Ta ostatnia niedziela<br>Ta ostatnia niedziela,<br>Jutro się rozstaniemy,<br>Jutro się rozejdziemy<br>Na wieczny czas.<br>To ostatnia niedziela,<br>Więc nie żałuj jej dla mnie,<br>Spojrzyj czule dziś na mnie<br>Ostatni raz....&lt;/&gt;<br>*****<br>Tak, to już jutro! Wizyta u pana ortopedy. Mam nadzieję, że pozbędę się wreszcie tej skarpety i dwóch dodatkowych nóg &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; <br>*****<br>Wczoraj, dzięki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego