Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i ekolodzy.
Holandia jest na drugim miejscu w Europie pod względem wykrytych ognisk pryszczycy. Wyprzedza ją Wielka Brytania, gdzie odkryto ich już ponad 1000.
(PAP)Zginęło siedmiu rosyjskich żołnierzy

Rosja Siedmiu żołnierzy rosyjskich zginęło, a kilkunastu odniosło rany w ostatnich dniach w Czeczenii, w wyniku ataków czeczeńskich rebeliantów - poinformował w niedzielę przedstawiciel armii rosyjskiej.
Czterech zabitych i 13 rannych to efekt ataku bojowników na konwój w pobliżu miejscowości Zakan-Yurt, na zachód od Groznego. Inny żołnierz zginął w sobotę, wchodząc na minę, a dwóch kolejnych poległo w czasie czeczeńskich ataków na posterunki wojskowe.
(PAP)Dokonali egzekucji kolaboranta

Izrael W niedzielę w
i ekolodzy.<br>Holandia jest na drugim miejscu w Europie pod względem wykrytych ognisk pryszczycy. Wyprzedza ją Wielka Brytania, gdzie odkryto ich już ponad 1000.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zginęło siedmiu rosyjskich żołnierzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rosja&lt;/&gt; Siedmiu żołnierzy rosyjskich zginęło, a kilkunastu odniosło rany w ostatnich dniach w Czeczenii, w wyniku ataków czeczeńskich rebeliantów - poinformował w niedzielę przedstawiciel armii rosyjskiej.<br>Czterech zabitych i 13 rannych to efekt ataku bojowników na konwój w pobliżu miejscowości Zakan-Yurt, na zachód od Groznego. Inny żołnierz zginął w sobotę, wchodząc na minę, a dwóch kolejnych poległo w czasie czeczeńskich ataków na posterunki wojskowe.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dokonali egzekucji kolaboranta&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Izrael&lt;/&gt; W niedzielę w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego