Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o paleniu,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
dzwoniła właśnie, że się stęskniła za mną. No to idź, idź, mówi No tak, to jutro idę do dentysty recepty wziąć, w piątek idę do mamy, w sobotę, być może, pójdę do tej kobitki odrabiać tą garsonkę.
Yhy.
Tak że po prostu no mówię Albo teraz, albo dzisiaj, albo w niedzielę, albo w poniedziałek dopiero. Tak że mówię do poniedziałku jeszcze czekanie, a to tyle czasu.
Yhy.
Jutro tam mam nie za dużo tych osób zapisanych, ale wiesz, Jola, wystarczy diametralna zmiana pogody i ruch jest. Bo ten tydzień, ten przedświąteczny był dopingujący dla kobitek, zadbały o siebie, nie powiem.
Yhy
dzwoniła właśnie, że się stęskniła za mną. No to idź, idź, mówi &lt;pause&gt; No tak, to jutro idę do dentysty recepty wziąć, w piątek idę do mamy, w sobotę, być może, pójdę do tej &lt;orig&gt;kobitki&lt;/&gt; odrabiać &lt;orig reg="tę"&gt;tą&lt;/&gt; garsonkę. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Yhy. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Tak że po prostu no mówię &lt;q&gt;Albo teraz, albo dzisiaj, albo w niedzielę, albo w poniedziałek dopiero.&lt;/q&gt; Tak że mówię do poniedziałku jeszcze czekanie, a to tyle czasu. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Yhy. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Jutro tam mam nie za dużo tych osób zapisanych, ale wiesz, Jola, wystarczy diametralna zmiana pogody i ruch jest. Bo ten tydzień, ten przedświąteczny był dopingujący dla kobitek, zadbały o siebie, nie powiem. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Yhy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego