Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Kulturalne w Przemyślu organizuje dla melomanów wyjazdy na najciekawsze spektakle Teatru Wielkiego Opery i Baletu we Lwowie. Centrum zapewnia przejazdy w obie strony oraz bilety do teatru.
(PAP)Amerykańscy aktorzy docenili kolegów z branży

Julia Roberts i Benicio del Toro mają duże szanse zostać laureatami tegorocznych
Oscarów.
Zostali oni w niedzielę nagrodzeni przez amerykański Związek Aktorów Filmowych (SAG) statuetkami "Aktora". Są to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w przemyśle rozrywkowym. Uważa się je za próbę generalną przed przyznawanymi 25 marca Oscarami.
Dziesięciu spośród 12 aktorów, którzy otrzymali te nagrody, zostało potem wyróżnionych również nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej.
Wyróżnienie dla del Toro
Kulturalne w Przemyślu organizuje dla melomanów wyjazdy na najciekawsze spektakle Teatru Wielkiego Opery i Baletu we Lwowie. Centrum zapewnia przejazdy w obie strony oraz bilety do teatru.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Amerykańscy aktorzy docenili kolegów z branży&lt;/&gt;<br><br>Julia Roberts i Benicio del Toro mają duże szanse zostać laureatami tegorocznych<br>Oscarów.<br>Zostali oni w niedzielę nagrodzeni przez amerykański Związek Aktorów Filmowych (SAG) statuetkami "Aktora". Są to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w przemyśle rozrywkowym. Uważa się je za próbę generalną przed przyznawanymi 25 marca Oscarami.<br>Dziesięciu spośród 12 aktorów, którzy otrzymali te nagrody, zostało potem wyróżnionych również nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej. <br>Wyróżnienie dla del Toro
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego