Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
siódmej zmianie, w związku z szybko zapadającymi ciemnościami, sędziowie zdecydowali się przerwać mecz. Nie pomogły nawoływania zmarzniętych i zmoczonych kibiców by włączyć stadionowe jupitery. Wiele do życzenia pozostawiała również nawierzchnia boiska. Wiadomo, że deszcz utrudnił sytuację, ale o tym że w sobotę będzie padać wiedziano już od kilku dni. W niedzielę zaświeciło nawet słońce i mecz był znacznie ciekawszy. Po czterech zmianach kutnianie prowadzili 6 : 0 i wydawało się, że jest po meczu. Nic bardziej mylącego. Kilka met darmo, dwa hity a w końcu homerun za cztery obiegi i w efekcie goście wyrównali na 6 : 6. Końcówka spotkania należała już tylko
siódmej zmianie, w związku z szybko zapadającymi ciemnościami, sędziowie zdecydowali się przerwać mecz. Nie pomogły nawoływania zmarzniętych i zmoczonych kibiców by włączyć stadionowe jupitery. Wiele do życzenia pozostawiała również nawierzchnia boiska. Wiadomo, że deszcz utrudnił sytuację, ale o tym że w sobotę będzie padać wiedziano już od kilku dni. W niedzielę zaświeciło nawet słońce i mecz był znacznie ciekawszy. Po czterech zmianach kutnianie prowadzili 6 : 0 i wydawało się, że jest po meczu. Nic bardziej mylącego. Kilka met darmo, dwa hity a w końcu <orig>homerun</> za cztery obiegi i w efekcie goście wyrównali na 6 : 6. Końcówka spotkania należała już tylko