Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.25
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
nagminnie zaniżał ceny, to zwrócimy się do urzędników skarbowych z prośbą, by sprawdzili księgi rachunkowe. Być może taka apteka nie płaci tylu podatków, ile powinna.


- Leki za grosz to w Lubuskiem nowość. Ale apteki organizują inne promocje, by przyciągnąć klientów.

- To normalne prawo rynku. Czasami jednak działania niektórych aptek są nieetyczne. Dam przykład - w jednej z lubuskich miejscowości są dwie apteki. Jedna z nich należy do piekarza, który klientom proponuje... bony na chleb. Do której pójdą pacjenci?


- Piekarz właścicielem apteki? Czy ja też mogłabym sprzedawać leki?

- Sprzedawać lekarstwa może tylko magister lub technik farmacji. Kierownikiem apteki może być tylko farmaceuta z
nagminnie zaniżał ceny, to zwrócimy się do urzędników skarbowych z prośbą, by sprawdzili księgi rachunkowe. Być może taka apteka nie płaci tylu podatków, ile powinna.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Leki za grosz to w Lubuskiem nowość. Ale apteki organizują inne promocje, by przyciągnąć klientów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- To normalne prawo rynku. Czasami jednak działania niektórych aptek są nieetyczne. Dam przykład - w jednej z lubuskich miejscowości są dwie apteki. Jedna z nich należy do piekarza, który klientom proponuje... bony na chleb. Do której pójdą pacjenci?&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Piekarz właścicielem apteki? Czy ja też mogłabym sprzedawać leki?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Sprzedawać lekarstwa może tylko magister lub technik farmacji. Kierownikiem apteki może być tylko farmaceuta z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego