Typ tekstu: Książka
Autor: Kosidowski Zenon
Tytuł: Opowieści bibilijne
Rok wydania: 1996
Rok powstania: 1963
na ciebie i zapomni, co mu uczyniłeś, wtedy dam ci znak i sprowadzę cię stamtąd.
Izaakowi również odpowiadało to, że Jakub uda się do Charanu. Tam przecież mógł znaleźć towarzyszkę życia wśród własnego rodu i uniknąć błędu, jaki popełnił Ezaw żeniąc się z Hetytkami. Stary ojciec widać przebaczył mu już niegodziwe szalbierstwo, gdyż czule go pożegnał i pobłogosławił na drogę.
Jakub udał się w daleką drogę jak ubogi pielgrzym, z torbą na plecach i z kosturem w prawicy. Musiał bowiem wymknąć się z obozu ukradkiem w nocy, gdy groźny Ezaw w najlepsze spał w swoim namiocie.
Całą drogę kroczył pieszo i
na ciebie i zapomni, co mu uczyniłeś, wtedy dam ci znak i sprowadzę cię stamtąd.<br>Izaakowi również odpowiadało to, że Jakub uda się do Charanu. Tam przecież mógł znaleźć towarzyszkę życia wśród własnego rodu i uniknąć błędu, jaki popełnił Ezaw żeniąc się z Hetytkami. Stary ojciec widać przebaczył mu już niegodziwe szalbierstwo, gdyż czule go pożegnał i pobłogosławił na drogę.<br>Jakub udał się w daleką drogę jak ubogi pielgrzym, z torbą na plecach i z kosturem w prawicy. Musiał bowiem wymknąć się z obozu ukradkiem w nocy, gdy groźny Ezaw w najlepsze spał w swoim namiocie.<br>Całą drogę kroczył pieszo i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego