Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Kotliny Zakopiańskiej, czym powinny zainteresować się odpowiednie służby ochrony środowiska, które nabrały tymczasem wody w usta.
Miejmy nadzieję, że "białe" Zakopane nie da się ekspansywnemu, chemicznemu lobby.
R.K. (nazwisko znane redakcji)Wydarzenie historyczne

Wiele się zmienia. Ale powiewy historii odczuwamy rzadko.
Pamiętam, jak wyraźnie czułem, że wiatr historii zmiata niegodziwy ustrój. Lecz to było już dziesięć lat temu...
Teraz wstępujemy do NATO. W połowie ubiegłego tygodnia Sejm i Senat podjęły odpowiednie decyzje. Miałem zaszczyt być obecny na historycznym posiedzeniu Senatu - dzięki zaproszeniu p. senatora Franciszka Bachledy-Księdzularza.
Środa Popielcowa (17 lutego 1999 roku). Godzina 17.00. Rozpoczyna się 30 posiedzenie
Kotliny Zakopiańskiej, czym powinny zainteresować się odpowiednie służby ochrony środowiska, które nabrały tymczasem wody w usta.<br>Miejmy nadzieję, że "białe" Zakopane nie da się ekspansywnemu, chemicznemu lobby.<br>&lt;au&gt;R.K. (nazwisko znane redakcji)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wydarzenie historyczne&lt;/tit&gt;<br><br>Wiele się zmienia. Ale powiewy historii odczuwamy rzadko.<br>Pamiętam, jak wyraźnie czułem, że wiatr historii zmiata niegodziwy ustrój. Lecz to było już dziesięć lat temu...<br>Teraz wstępujemy do NATO. W połowie ubiegłego tygodnia Sejm i Senat podjęły odpowiednie decyzje. Miałem zaszczyt być obecny na historycznym posiedzeniu Senatu - dzięki zaproszeniu p. senatora Franciszka Bachledy-Księdzularza.<br>Środa Popielcowa (17 lutego 1999 roku). Godzina 17.00. Rozpoczyna się 30 posiedzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego