Typ tekstu: Blog
Autor: Ola
Tytuł: łyk powietrza
Rok: 2003
Poczułam, że tego nie chce...

Poszliśmy do Muzeum. Trochę szarpaliśmy się z biletami ("ja za ciebie zapłacę"- "NIE!!"), no ale w końcu weszliśmy. Zaczął się test bojowy. Opowiadał mi o Goi- o dziwo, NIE NUDZIŁ!! Były chwile milczenia, przechodzenia od obrazu do obrazu w największym skupieniu. Dyskutowaliśmy też na temat niektórych dzieł. To było naprawdę intelektualne spotkanie :)

No ale... Jestem, bądź co bądź, kobietą... Wiec czekałam... Cierpliwie... Jejkuś, jaki on nieśmiały!! W pewnym momencie nawet pomyślałam "coś mu we mnie nie pasi...". No ale... moja cierpliwość została nagrodzona :)))
Kiedy staliśmy i oglądaliśmy film o Goi- przytulił się do mnie :) Jest naprawdę
Poczułam, że tego nie chce...<br><br>Poszliśmy do Muzeum. Trochę szarpaliśmy się z biletami ("ja za ciebie zapłacę"- "NIE!!"), no ale w końcu weszliśmy. Zaczął się test bojowy. Opowiadał mi o Goi- o dziwo, NIE NUDZIŁ!! Były chwile milczenia, przechodzenia od obrazu do obrazu w największym skupieniu. Dyskutowaliśmy też na temat niektórych dzieł. To było naprawdę intelektualne spotkanie &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br><br>No ale... Jestem, bądź co bądź, kobietą... Wiec czekałam... Cierpliwie... &lt;orig&gt;Jejkuś&lt;/&gt;, jaki on nieśmiały!! W pewnym momencie nawet pomyślałam "coś mu we mnie nie &lt;orig&gt;pasi&lt;/&gt;...". No ale... moja cierpliwość została nagrodzona &lt;emot&gt;:)))&lt;/&gt;<br>Kiedy staliśmy i oglądaliśmy film o Goi- przytulił się do mnie &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; Jest naprawdę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego