Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1974
prędkość i sposób jazdy. Ze swej strony musimy jednak zrobić wszystko, żeby czy widoczność jest lepsza czy gorsza - w pełni móc z niej korzystać.
A więc, przednia szyba musi być zawsze czysta, tak samo tylna i boczne. Widoczność do tyłu i na boki ma bardzo duże znaczenie. Wycieraczki muszą działać nienagannie. Tak samo spryskiwacz przedniej szyby. Podczas jazdy nocnej światła nie tylko muszą być sprawne i dobrze ustawione, ale szkła reflektorów muszą być zawsze czyste, żeby nie zmniejszać intensywności oświetlenia drogi.
Dobra widoczność to pierwszy warunek bezpiecznej jazdy. A prędkość tej jazdy musi być dostosowana do warunków widoczności.
PERZ.

Oceniamy
POŻYTECZNA
prędkość i sposób jazdy. Ze swej strony musimy jednak zrobić wszystko, żeby czy widoczność jest lepsza czy gorsza - w pełni móc z niej korzystać. <br>A więc, przednia szyba musi być zawsze czysta, tak samo tylna i boczne. Widoczność do tyłu i na boki ma bardzo duże znaczenie. Wycieraczki muszą działać nienagannie. Tak samo spryskiwacz przedniej szyby. Podczas jazdy nocnej światła nie tylko muszą być sprawne i dobrze ustawione, ale szkła reflektorów muszą być zawsze czyste, żeby nie zmniejszać intensywności oświetlenia drogi. <br>Dobra widoczność to pierwszy warunek bezpiecznej jazdy. A prędkość tej jazdy musi być dostosowana do warunków widoczności. <br>&lt;au&gt;PERZ.&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br> <br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Oceniamy&lt;/&gt; <br>&lt;tit&gt;POŻYTECZNA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego