Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 77
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
nabył prawa do trzynastki. Tak jest i w przypadku Anny H. Wynika to z art. 5 ust. 2 pkt. 2 ust. 3 ustawy z 23.VI. 1973 r. Natomiast w nowym zakładzie pracownik ten nie zachowuje dotychczasowych uprawnień do nagrody, lecz nabędzie ją zgodnie z art. 4 ustawy po przepracowaniu nienagannie całego roku kalendarzowego.
Prawo do nagrody, wynikające z art. 5 ust. 2 pkt. 2 ustawy, odnosi się jedynie do pracownika, który w trybie porozumienia stron rozwiązał umowę o pracę, a więc dotyczy zakładu, z którego ten pracownik odchodzi.
LUDWIK G. W związku z wyjazdem do pracy eksportowej za granicą, korzystałem
nabył prawa do trzynastki. Tak jest i w przypadku Anny H. Wynika to z art. 5 ust. 2 pkt. 2 ust. 3 ustawy z 23.VI. 1973 r. Natomiast w nowym zakładzie pracownik ten nie zachowuje dotychczasowych uprawnień do nagrody, lecz nabędzie ją zgodnie z art. 4 ustawy po przepracowaniu nienagannie całego roku kalendarzowego.<br>Prawo do nagrody, wynikające z art. 5 ust. 2 pkt. 2 ustawy, odnosi się jedynie do pracownika, który w trybie porozumienia stron rozwiązał umowę o pracę, a więc dotyczy zakładu, z którego ten pracownik odchodzi.<br>&lt;au&gt;LUDWIK G.&lt;/au&gt; W związku z wyjazdem do pracy eksportowej za granicą, korzystałem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego