Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
który załatwi ci przyznanie paszportu z orzełkiem w koronie, w zamian za co ty, w stosownych eliminacjach, strzelisz dla Polski gola.

10. Bohater telenoweli
Nieszczęśliwie zakochaj się we własnej siostrze, która ma dziecko z bratem twojej przyrodniej matki, startującej w wyborach parlamentarnych z listy ZChN, sfałszowanej przez mongolską mafię, opłacającą nieuczciwego felczera, który mszcząc się na twojej rodzinie za przejęcie działki pod Pilawą, zamienił przy porodzie twego brata bliźniaka na chorego psychicznie murzyńskiego karła. Wystarczy.


strona 118-119


JAK uśpić kobietę

Bywają takie dni w życiu mężczyzny, kiedy trzeba wyłączyć nie tylko pralkę i lodówkę, ale również kobietę
Piękne panie są
który załatwi ci przyznanie paszportu z orzełkiem w koronie, w zamian za co ty, w stosownych eliminacjach, strzelisz dla Polski gola.<br><br>10. Bohater telenoweli<br>Nieszczęśliwie zakochaj się we własnej siostrze, która ma dziecko z bratem twojej przyrodniej matki, startującej w wyborach parlamentarnych z listy ZChN, sfałszowanej przez mongolską mafię, opłacającą nieuczciwego felczera, który mszcząc się na twojej rodzinie za przejęcie działki pod Pilawą, zamienił przy porodzie twego brata bliźniaka na chorego psychicznie murzyńskiego karła. Wystarczy.&lt;/&gt;<br><br><br>strona 118-119<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;JAK uśpić kobietę&lt;/&gt;<br><br>Bywają takie dni w życiu mężczyzny, kiedy trzeba wyłączyć nie tylko pralkę i lodówkę, ale również kobietę<br>Piękne panie są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego