Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
1999. W cenach bieżących PKB wypracowany w 2000 r. w całej gospodarce wyniósł 690,38 mld zł.
(PAP)kultura"Wielki Brat" kontra "Dwa światy"

media Telewizja TVN wystąpiła do warszawskiego Sądu Gospodarczego z wnioskiem o zakaz emisji przygotowywanego przez Polsat programu "Dwa Światy".
Według TVN emisja tego programu to przejaw nieuczciwej konkurencji. "Dwa Światy" to kolejny po nadawanym przez TVN "Big Brotherze", program typu reality show, który będą mogli oglądać polscy telewidzowie. Pierwszy odcinek "Dwóch Światów" ma być wyemitowany 26 marca.
(PAP)Nie ma już biletów na Kennedy'ego

muzyka Słynny brytyjski skrzypek Nigel Kennedy, znany zarówno z wykonywania muzyki klasycznej jak
1999. W cenach bieżących PKB wypracowany w 2000 r. w całej gospodarce wyniósł 690,38 mld zł.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=10&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kultura&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;"Wielki Brat" kontra "Dwa światy"&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;media&lt;/&gt; Telewizja TVN wystąpiła do warszawskiego Sądu Gospodarczego z wnioskiem o zakaz emisji przygotowywanego przez Polsat programu "Dwa Światy".<br>Według TVN emisja tego programu to przejaw nieuczciwej konkurencji. "Dwa Światy" to kolejny po nadawanym przez TVN "Big Brotherze", program typu reality show, który będą mogli oglądać polscy telewidzowie. Pierwszy odcinek "Dwóch Światów" ma być wyemitowany 26 marca.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie ma już biletów na Kennedy'ego&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;muzyka&lt;/&gt; Słynny brytyjski skrzypek Nigel Kennedy, znany zarówno z wykonywania muzyki klasycznej jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego