Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 16.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
się melatoniną. Według właściciela Anmarku, Ryszarda Czetwertyńskiego, właśnie Czarnowski jest przyczyną całego zamieszania wokół melatoniny.
"Były dyrektor handlowy naszej firmy p. M. Czarnowski wykorzystał dostęp do naszych preparatów i w melatoninie wyczuł dobry interes i zysk. Jego firmę czeka proces nie tylko o naruszenie przepisów o ochronie znaku towarowego i nieuczciwej konkurencji, ale i naruszenie ustawy(...) Prawo własności przemysłowej(...) To nie wszystko. Czeka p. Czarnowskiego proces sądowy o wykorzystanie posiadanego dostępu do opracowanej przez przez nas dokumentacji w celu osiągnięcia zysku" - zapowiada Czetwertyński w piśmie przesłanym do naszej redakcji.
- Nie boję się sądu - odpowiada Czarnowski. - Mój były pracodawca nie może mi
się melatoniną. Według właściciela Anmarku, Ryszarda Czetwertyńskiego, właśnie Czarnowski jest przyczyną całego zamieszania wokół melatoniny. <br>"Były dyrektor handlowy naszej firmy p. M. Czarnowski wykorzystał dostęp do naszych preparatów i w melatoninie wyczuł dobry interes i zysk. Jego firmę czeka proces nie tylko o naruszenie przepisów o ochronie znaku towarowego i nieuczciwej konkurencji, ale i naruszenie ustawy(...) Prawo własności przemysłowej(...) To nie wszystko. Czeka p. Czarnowskiego proces sądowy o wykorzystanie posiadanego dostępu do opracowanej przez przez nas dokumentacji w celu osiągnięcia zysku" - zapowiada Czetwertyński w piśmie przesłanym do naszej redakcji.<br>- Nie boję się sądu - odpowiada Czarnowski. - Mój były pracodawca nie może mi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego