Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.17
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
pieniędzy i przyniesie określone korzyści dla miasta, to jestem za - mówi Arkadiusz Marcinkiewicz, radny z klubu Prawo i Sprawiedliwość. Za uporządkowaniem sytuacji z mandatami jest także Wiktor Kulisz z klubu SLD. - Skoro mówimy, że żyjemy w państwie prawa, to zróbmy wszystko, żeby je wyegzekwować - mówi.
Wniosek o zmianę systemu karania nieuczciwych handlarzy muszą zaopiniować wydziały podatku i opłat oraz gospodarki komunalnej. Ostateczną decyzję podejmą radni.
RENATA OCHWAT


Wpuszczeni w maliny

Co najmniej kilkanaście lat niektórzy pasażerowie komunikacji miejskiej przepłacali za bilety! Płacili jak za jazdę poza granicami miasta, choć tak naprawdę cały czas podróżowali po Nowej Soli.

Dopiero Kazimierz Nenycz z
pieniędzy i przyniesie określone korzyści dla miasta, to jestem za - mówi Arkadiusz Marcinkiewicz, radny z klubu Prawo i Sprawiedliwość. Za uporządkowaniem sytuacji z mandatami jest także Wiktor Kulisz z klubu SLD. - Skoro mówimy, że żyjemy w państwie prawa, to zróbmy wszystko, żeby je wyegzekwować - mówi. <br>Wniosek o zmianę systemu karania nieuczciwych handlarzy muszą zaopiniować wydziały podatku i opłat oraz gospodarki komunalnej. Ostateczną decyzję podejmą radni.<br>&lt;au&gt;RENATA OCHWAT&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Wpuszczeni w maliny&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Co najmniej kilkanaście lat niektórzy pasażerowie komunikacji miejskiej przepłacali za bilety! Płacili jak za jazdę poza granicami miasta, choć tak naprawdę cały czas podróżowali po Nowej Soli.&lt;/&gt; <br><br>Dopiero Kazimierz Nenycz z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego