Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 17.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
tysięcy złotych. Za co dostał tyle - nie wiadomo.
O sprawie spółdzielcy powiadomili Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga-Południe. Wszczęto postępowanie sprawdzające. Zarzutów prokuratury związanych z Manhattanem Irmina W. nie chce mówić. - Rozstrzygnie to sąd - odpowiada.
Dorota Kania, Grażyna Zawadka, Iza Szczęsna


Przed wyborem spytaj

Czy można w stu procentach ustrzec się nieuczciwych albo nieudolnych spółdzielni mieszkaniowych? Niestety, nie. Można jednak zmniejszyć ryzyko. Jak to zrobić, radzi Jan Sułowski z Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych. Jego zdaniem trzeba sprawdzić:
* -czy spółdzielnia ma tytuł prawny do gruntu pod inwestycję i pozwolenie budowlane,
* -kiedy została zarejestrowana, kto jest w zarządzie, czy zarząd jest stały, czy
tysięcy złotych. Za co dostał tyle - nie wiadomo. <br>O sprawie spółdzielcy powiadomili Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga-Południe. Wszczęto postępowanie sprawdzające. Zarzutów prokuratury związanych z Manhattanem Irmina W. nie chce mówić. - Rozstrzygnie to sąd - odpowiada.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Dorota Kania, Grażyna Zawadka, Iza Szczęsna&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Przed wyborem spytaj&lt;/&gt;<br><br>Czy można w stu procentach ustrzec się nieuczciwych albo nieudolnych spółdzielni mieszkaniowych? Niestety, nie. Można jednak zmniejszyć ryzyko. Jak to zrobić, radzi Jan Sułowski z Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych. Jego zdaniem trzeba sprawdzić: <br>* -czy spółdzielnia ma tytuł prawny do gruntu pod inwestycję i pozwolenie budowlane,<br>* -kiedy została zarejestrowana, kto jest w zarządzie, czy zarząd jest stały, czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego