Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
Ostatnio w nadzorowanej przez niego sprawie kierownictwa "Wprost" błąd popełniono w samym postanowieniu o przedstawieniu zarzutów. Następnego dnia sprostowano go jako "oczywistą pomyłkę pisarską". Czy są to dowody przekonujące o "dobrej robocie" prokuratorskiej, o której mówił w Sejmie Stefan Śnieżko, zastępca prokuratora generalnego?

"Wprost" od dawna przeszkadza wielu politykom i nieuczciwym biznesmenom. Wiarygodność pisma starają się oni teraz podważać, usiłując uczynić z szefów tygodnika aferzystów. Jest co najmniej zaskakujące, że niektóre decyzje poznańskiej prokuratury współgrają z tonem tych ataków. Zamach na "Wprost" czy tylko wręcz nieprawdopodobny zbieg okoliczności?
Stanisław Janecki


KRÓLOWIE PARKIETU

Ponad 1,2 mld zł warte są akcje należące
Ostatnio w nadzorowanej przez niego sprawie kierownictwa "Wprost" błąd popełniono w samym postanowieniu o przedstawieniu zarzutów. Następnego dnia sprostowano go jako "oczywistą pomyłkę pisarską". Czy są to dowody przekonujące o "dobrej robocie" prokuratorskiej, o której mówił w Sejmie Stefan Śnieżko, zastępca prokuratora generalnego?<br><br>"Wprost" od dawna przeszkadza wielu politykom i nieuczciwym biznesmenom. Wiarygodność pisma starają się oni teraz podważać, usiłując uczynić z szefów tygodnika aferzystów. Jest co najmniej zaskakujące, że niektóre decyzje poznańskiej prokuratury współgrają z tonem tych ataków. Zamach na "Wprost" czy tylko wręcz nieprawdopodobny zbieg okoliczności?&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Stanisław Janecki&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;KRÓLOWIE PARKIETU &lt;/&gt;<br><br>Ponad 1,2 mld zł warte są akcje należące
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego