Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
w prasie zapisu kompromitujących rozmów synowej monarchini z dziennikarzem podającym się za arabskiego szejka, które niezwykle zbulwersowały opinię publiczną.
W czasie spotkania hrabina wyrażała się swobodnie o rodzinie Windsorów i czołowych osobistościach politycznych Wielkiej Brytanii. Królową Elżbietę nazwała "tą poczciwiną", przywódcę opozycji Williama Hague'a - "zdeformowanym", a żonę premiera Blaira, Cherie - "nieznośną, absolutnie nieznośną".
Żona księcia Edwarda dodała, że fakt, iż stała się ofiarą "pułapki" przysporzył jej "wiele cierpienia" i bardzo żałuje swoich "niewłaściwych ocen".
W oświadczeniu Pałacu Buckingham napisano, że królowa ubolewa nad zasadzką, podstępem, insynuacjami i kłamstwami, których ofiarą stali się jej syn i synowa.
(PAP)Prawosławni zaczęli Wielki Tydzień
w prasie zapisu kompromitujących rozmów synowej monarchini z dziennikarzem podającym się za arabskiego szejka, które niezwykle zbulwersowały opinię publiczną.<br>W czasie spotkania hrabina wyrażała się swobodnie o rodzinie Windsorów i czołowych osobistościach politycznych Wielkiej Brytanii. Królową Elżbietę nazwała "tą poczciwiną", przywódcę opozycji Williama Hague'a - "zdeformowanym", a żonę premiera Blaira, Cherie - "nieznośną, absolutnie nieznośną".<br>Żona księcia Edwarda dodała, że fakt, iż stała się ofiarą "pułapki" przysporzył jej "wiele cierpienia" i bardzo żałuje swoich "niewłaściwych ocen".<br>W oświadczeniu Pałacu Buckingham napisano, że królowa ubolewa nad zasadzką, podstępem, insynuacjami i kłamstwami, których ofiarą stali się jej syn i synowa.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prawosławni zaczęli Wielki Tydzień
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego