Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
jak zareagować. O kontrolerze z Lionu słyszy po raz pierwszy. Dotarło do niej to: musieliśmy. Nie ma wątpliwości Rottweiler nie mówi o sobie pluralis majestatis, tylko podkreśla współzawodnictwo z Bogną.
- ... niespodziewanie, zresztą to ich metoda działania, zwalił się nam na kark audytor Francuza i legł na aktach. Norma. Tacy wysłannicy nigdy nie uprzedzją. No więc jest i przeżuwa papiery, taśmy, twarde dyski. Wszystkożerny. Kret od weryfikacji dokumentów.
- Nie rozumiem - broni się Bogna. Nie chce przyjąć do wiadomości nagle ujawnionego wspólnictwa w bardzo niejasnej spawie.
- Proste jak obręcz! Opóźniamy zgłoszenie transakcji z Düsseldorfem i Lintzem. Tylko tyle. W stosownym czasie wróci na
jak zareagować. O kontrolerze z Lionu słyszy po raz pierwszy. Dotarło do niej to: musieliśmy. Nie ma wątpliwości Rottweiler nie mówi o sobie pluralis majestatis, tylko podkreśla współzawodnictwo z Bogną.<br>- ... niespodziewanie, zresztą to ich metoda działania, zwalił się nam na kark audytor Francuza i legł na aktach. Norma. Tacy wysłannicy nigdy nie uprzedzją. No więc jest i przeżuwa papiery, taśmy, twarde dyski. Wszystkożerny. Kret od weryfikacji dokumentów.<br>- Nie rozumiem - broni się Bogna. Nie chce przyjąć do wiadomości nagle ujawnionego wspólnictwa w bardzo niejasnej spawie.<br>- Proste jak obręcz! Opóźniamy zgłoszenie transakcji z Düsseldorfem i Lintzem. Tylko tyle. W stosownym czasie wróci na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego