Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
modne są też "tribale", czyli różne znaki o nieokreślonym znaczeniu. Zajmujemy się też percingiem, czyli przekłuwaniem różnych części ciała, w tym przypadku prawie 90 proc. klientów to kobiety.

Zdarza się, że ktoś płacze z bólu podczas zabiegu??

- Podobno to boli mniej niż depilacja mechaniczna, czyli absolutnie jest do przeżycia. Nikt nigdy nie płakał, ani nie krzywił się z bólu.

Co można zrobić, jeśli chce się np. zmienić wytatuowane imię dziewczyny na ramieniu?

- Wtedy możemy przykryć to nowym tatuażem z innym imieniem. Często też przykrywamy palmy i kotwice, które nie cieszą się już popularnością i są zdecydowanie niemodne. Najbezpieczniej tatuować sobie imię
modne są też &lt;orig&gt;"tribale"&lt;/&gt;, czyli różne znaki o nieokreślonym znaczeniu. Zajmujemy się też &lt;orig&gt;percingiem&lt;/&gt;, czyli przekłuwaniem różnych części ciała, w tym przypadku prawie 90 proc. klientów to kobiety.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Zdarza się, że ktoś płacze z bólu podczas zabiegu??&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Podobno to boli mniej niż depilacja mechaniczna, czyli absolutnie jest do przeżycia. Nikt nigdy nie płakał, ani nie krzywił się z bólu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Co można zrobić, jeśli chce się np. zmienić wytatuowane imię dziewczyny na ramieniu?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Wtedy możemy przykryć to nowym tatuażem z innym imieniem. Często też przykrywamy palmy i kotwice, które nie cieszą się już popularnością i są zdecydowanie niemodne. Najbezpieczniej tatuować sobie imię
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!