Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ucieka Butch Haynes, odsiadujący tam wyrok za napad z bronią w ręku.
Wraz z nim udaje się zbiec psychopatycznemu maniakowi seksualnemu - Terry'emu. Mężczyźni jako zakładnika biorą siedmioletniego Phillipa Perry'ego. Śladem uciekinierów podąża policjant Red Garnet, który doskonale zna Haynesa: jego dzieciństwo, pierwsze konflikty z prawem, pierwszy wyrok. Wie także, że nigdy nie skrzywdziłby on żadnego dziecka.
Na stacji benzynowej Haynes zabija swojego kumpla. W dalszą ucieczkę rusza już tylko z chłopcem. W trakcie wielogodzinnej jazdy między Phillipem, a Butchem nawiązuje się prawdziwa przyjaźń. Niestety, policyjna obława zbliża się coraz bardziej.
21:00 polsatZazdrosna kobieta niszczy szczęście

SENSACYJNY Szczęśliwi małżonkowie, Jim
ucieka Butch Haynes, odsiadujący tam wyrok za napad z bronią w ręku.<br>Wraz z nim udaje się zbiec psychopatycznemu maniakowi seksualnemu - Terry'emu. Mężczyźni jako zakładnika biorą siedmioletniego Phillipa Perry'ego. Śladem uciekinierów podąża policjant Red Garnet, który doskonale zna Haynesa: jego dzieciństwo, pierwsze konflikty z prawem, pierwszy wyrok. Wie także, że nigdy nie skrzywdziłby on żadnego dziecka.<br>Na stacji benzynowej Haynes zabija swojego kumpla. W dalszą ucieczkę rusza już tylko z chłopcem. W trakcie wielogodzinnej jazdy między Phillipem, a Butchem nawiązuje się prawdziwa przyjaźń. Niestety, policyjna obława zbliża się coraz bardziej.<br>21:00 polsat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zazdrosna kobieta niszczy szczęście&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;SENSACYJNY&lt;/&gt; Szczęśliwi małżonkowie, Jim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego