Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.11
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
a faktycznie jesteście tacy sami?
- Nikogo nie udajemy. Ja nie jestem przywiązany do nazw i haseł, lecz do ludzi. Jeśli UW była w odczuciu społecznym partią przegraną, to nie widzę przeszkód, żeby przyjąć inną nazwę, szerszą formułę, zaprosić do współpracy nowych ludzi, także tych, którzy zniechęceni odeszli od polityki albo nigdy w niej nie byli.

- Frasyniuk, Mazowiecki, Lityński czy Hausner to nie nowe twarze, a ich głównie widziałem w relacjach z waszego kongresu. A są nowe twarze w Gorzowie, bo pańska też nie jest w polityce nowa?
- Wśród 40 kandydatów do naszej partii jest sporo młodych ludzi...

- Proszę wymienić parę nazwisk
a faktycznie jesteście tacy sami?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Nikogo nie udajemy. Ja nie jestem przywiązany do nazw i haseł, lecz do ludzi. Jeśli UW była w odczuciu społecznym partią przegraną, to nie widzę przeszkód, żeby przyjąć inną nazwę, szerszą formułę, zaprosić do współpracy nowych ludzi, także tych, którzy zniechęceni odeszli od polityki albo nigdy w niej nie byli.&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Frasyniuk, Mazowiecki, Lityński czy Hausner to nie nowe twarze, a ich głównie widziałem w relacjach z waszego kongresu. A są nowe twarze w Gorzowie, bo pańska też nie jest w polityce nowa?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Wśród 40 kandydatów do naszej partii jest sporo młodych ludzi...&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Proszę wymienić parę nazwisk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!