Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.11
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
a faktycznie jesteście tacy sami?
- Nikogo nie udajemy. Ja nie jestem przywiązany do nazw i haseł, lecz do ludzi. Jeśli UW była w odczuciu społecznym partią przegraną, to nie widzę przeszkód, żeby przyjąć inną nazwę, szerszą formułę, zaprosić do współpracy nowych ludzi, także tych, którzy zniechęceni odeszli od polityki albo nigdy w niej nie byli.

- Frasyniuk, Mazowiecki, Lityński czy Hausner to nie nowe twarze, a ich głównie widziałem w relacjach z waszego kongresu. A są nowe twarze w Gorzowie, bo pańska też nie jest w polityce nowa?
- Wśród 40 kandydatów do naszej partii jest sporo młodych ludzi...

- Proszę wymienić parę nazwisk
a faktycznie jesteście tacy sami?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Nikogo nie udajemy. Ja nie jestem przywiązany do nazw i haseł, lecz do ludzi. Jeśli UW była w odczuciu społecznym partią przegraną, to nie widzę przeszkód, żeby przyjąć inną nazwę, szerszą formułę, zaprosić do współpracy nowych ludzi, także tych, którzy zniechęceni odeszli od polityki albo nigdy w niej nie byli.&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Frasyniuk, Mazowiecki, Lityński czy Hausner to nie nowe twarze, a ich głównie widziałem w relacjach z waszego kongresu. A są nowe twarze w Gorzowie, bo pańska też nie jest w polityce nowa?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Wśród 40 kandydatów do naszej partii jest sporo młodych ludzi...&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Proszę wymienić parę nazwisk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego