Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na Ziemi
- obiekty widziane w lusterku mogą znajdować się bliżej niż się wydaje

SPANIE W KAFTANIE
Podobnie jak w "żłobku", będziesz przywiązany do swojego łóżka i okutany jak w becie. Po prostu byś nie zaczął unosić się swobodnie i byś nie zbudził się gdzie indziej niż zasnąłeś.

RZUĆ PALENIE!
NASA nigdy na nie pozwalała na palenie w kosmosie i wszystko wskazuje na to, że nic się w tej materii nie zmieni. Plotka głosi, że Rosjanie nie byli tak surowi dla korzystających z machorki, ale ponieważ to Amerykanie będą w przyszłości kręcić kosmiczną turystyką, lepiej od razu rzuć palenie.

CZĘSTE MYCIE SKRACA
na Ziemi<br>- obiekty widziane w lusterku mogą znajdować się bliżej niż się wydaje<br><br>SPANIE W KAFTANIE<br>Podobnie jak w "żłobku", będziesz przywiązany do swojego łóżka i okutany jak w becie. Po prostu byś nie zaczął unosić się swobodnie i byś nie zbudził się gdzie indziej niż zasnąłeś.<br><br>RZUĆ PALENIE!<br>NASA nigdy na nie pozwalała na palenie w kosmosie i wszystko wskazuje na to, że nic się w tej materii nie zmieni. Plotka głosi, że Rosjanie nie byli tak surowi dla korzystających z machorki, ale ponieważ to Amerykanie będą w przyszłości kręcić kosmiczną turystyką, lepiej od razu rzuć palenie.<br><br>CZĘSTE MYCIE SKRACA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego