Typ tekstu: Książka
Autor: Themerson Stefan
Tytuł: Wykład profesora Mmaa
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1943
potem ruszyć dalej z nowymi siłami!..."
Prof. Mmaa otrząsnął się, wyprostował i ruszył dalej z tymi samymi siłami co poprzednio.
ROZDZIAŁ ÓSMY w którym wykład prof. Mmaa jest jak ,,wóz żeglujący po wulkanie"
Pierwszą osobą, na jaką prof. Mmaa się natknął po przekroczeniu Akademii, była właśnie zaginiona Moja Stara. Jakby nigdy nic, stała sobie spokojnie na suficie dziedzińca uniwersyteckiego i karmiła dra Ćwierciakiewicza. I dopiero kiedy Ćwierciakiewicz, mlasnąwszy głośno i poklepawszy Moją Starą po abdomenie, odszedł, podbiegła, nie speszona, do profesora i rzekła:
- Może pan być dumny ze Swojej Starej, panie profesorze. Doktorowi bardzo smakowało. Powiedział, że kiedy on będzie na
potem ruszyć dalej z nowymi siłami!..."<br> Prof. Mmaa otrząsnął się, wyprostował i ruszył dalej z tymi samymi siłami co poprzednio.<br> &lt;tit&gt;ROZDZIAŁ ÓSMY w którym wykład prof. Mmaa jest jak ,,wóz żeglujący po wulkanie"&lt;/&gt;<br> Pierwszą osobą, na jaką prof. Mmaa się natknął po przekroczeniu Akademii, była właśnie zaginiona Moja Stara. Jakby nigdy nic, stała sobie spokojnie na suficie dziedzińca uniwersyteckiego i karmiła dra Ćwierciakiewicza. I dopiero kiedy Ćwierciakiewicz, mlasnąwszy głośno i poklepawszy Moją Starą po &lt;orig&gt;abdomenie&lt;/&gt;, odszedł, podbiegła, nie speszona, do profesora i rzekła:<br> - Może pan być dumny ze Swojej Starej, panie profesorze. Doktorowi bardzo smakowało. Powiedział, że kiedy on będzie na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!