Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 37 (2934)
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
był kierowany do ludzi myślących, jest bardzo krótkowzroczne - uważa.
Prezes Ryszard Miazek twierdzi, iż niektóre audycje w Trójce, np. "Powtórka z rozrywki", są nie do obronienia. - Ludzi to już nie bawi. Z kawałów sprzed 30 lat śmieją się tylko ich twórcy - uważa.
Prezes mówi również, że autorzy listu podali w nim nieprawdziwe informacje dotyczące spadku słuchalności. - Zestawili ze sobą wyniki badań dwóch ośrodków: OBOP-u oraz SMG/KRC. Pierwszy liczył zasięg tygodniowy (13,7 proc.), drugi - dzienny (6 proc.). Nie ma więc żadnego gwałtownego spadku słuchalności - zapewnia.
Program Trzeci stracił wielu słuchaczy na rzecz stacji komercyjnych. - Jeżeli RMF oraz Zetka mają
był kierowany do ludzi myślących, jest bardzo krótkowzroczne&lt;/&gt; - uważa. <br>Prezes Ryszard Miazek twierdzi, iż niektóre audycje w Trójce, np. "&lt;name type="tit"&gt;Powtórka z rozrywki&lt;/&gt;", są nie do obronienia. - &lt;q&gt;Ludzi to już nie bawi. Z kawałów sprzed 30 lat śmieją się tylko ich twórcy&lt;/&gt; - uważa.<br>Prezes mówi również, że autorzy listu podali w nim nieprawdziwe informacje dotyczące spadku słuchalności. - Zestawili ze sobą wyniki badań dwóch ośrodków: OBOP-u oraz SMG/KRC. Pierwszy liczył zasięg tygodniowy (13,7 proc.), drugi - dzienny (6 proc.). &lt;q&gt;Nie ma więc żadnego gwałtownego spadku słuchalności&lt;/&gt; - zapewnia. <br>Program Trzeci stracił wielu słuchaczy na rzecz stacji komercyjnych. - &lt;q&gt;Jeżeli RMF oraz Zetka mają
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego