Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
nie stało. Leszek w przygotowaniu na najgorsze nadal zaciskał mocno powieki. Kiedy zdecydował się je otworzyć wokół rozbłysły światła. Obok, uśmiechnięty i bez maskującej kominiarki, stał napastnik, którego twarz do złudzenia przypominała mu twarz jednego z prezenterów telewizyjnych, jednak jakiego, Leszek w tej chwili nie mógł sobie przypomnieć. Tuż za nim pojawiły się dwie postacie z kamerami.

- Halo, halo - wesoło zawołał ten przypominający spikera - Witamy w ukrytej kamerze!
Leszek dopiero teraz skojarzył jego popularną twarz i całość nabrała realnych kształtów. Ukryta kamera! Trudno dziś odróżnić rzeczywistość od symulacji!
Robiąc dobrą minę do złej gry, Leszek zaśmiał się przez łzy, aby pokazać
nie stało. Leszek w przygotowaniu na najgorsze nadal zaciskał mocno powieki. Kiedy zdecydował się je otworzyć wokół rozbłysły światła. Obok, uśmiechnięty i bez maskującej kominiarki, stał napastnik, którego twarz do złudzenia przypominała mu twarz jednego z prezenterów telewizyjnych, jednak jakiego, Leszek w tej chwili nie mógł sobie przypomnieć. Tuż za nim pojawiły się dwie postacie z kamerami.<br><br>- Halo, halo - wesoło zawołał ten przypominający spikera - Witamy w ukrytej kamerze!<br>Leszek dopiero teraz skojarzył jego popularną twarz i całość nabrała realnych kształtów. Ukryta kamera! Trudno dziś odróżnić rzeczywistość od symulacji!<br>Robiąc dobrą minę do złej gry, Leszek zaśmiał się przez łzy, aby pokazać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego