Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kluczem do określenia, czy dana osoba może zostać nazwana mianem nimfomanki. Ludzie mają bardzo różne poziomy aktywności seksualnej; jedni odczuwają potrzebę kontaktu seksualnego raz na tydzień, inni raz na dzień. Duża aktywność seksualna nie oznacza, że dana osoba jest nadmiernie pobudliwa, należy rozpatrzeć tę aktywność na tle jej życia.
O nimfomanii można mówić wtedy, gdy życie kobiety kręci się głównie wokół seksu i większość aktywności życiowej przeznaczona jest na znalezienie partnera seksualnego. Tak, jakby demon seksu, tkwiący w każdym z nas i mniej lub bardziej kontrolowany, u nimfomanki hulał nie skrępowany niczym.
- To jest tak, że kiedy wchodzę do sklepu, nie
kluczem do określenia, czy dana osoba może zostać nazwana mianem nimfomanki. Ludzie mają bardzo różne poziomy aktywności seksualnej; jedni odczuwają potrzebę kontaktu seksualnego raz na tydzień, inni raz na dzień. Duża aktywność seksualna nie oznacza, że dana osoba jest nadmiernie pobudliwa, należy &lt;orig&gt;rozpatrzeć&lt;/&gt; tę aktywność na tle jej życia.<br>O nimfomanii można mówić wtedy, gdy życie kobiety kręci się głównie wokół seksu i większość aktywności życiowej przeznaczona jest na znalezienie partnera seksualnego. Tak, jakby demon seksu, tkwiący w każdym z nas i mniej lub bardziej kontrolowany, u nimfomanki hulał nie skrępowany niczym.<br>- To jest tak, że kiedy wchodzę do sklepu, nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego