Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 10.02 (40)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
możliwość wybierania z sieci ulubionych utworów, a ludzie coraz chętniej kupują składanki przebojów, wytwórnie, żeby przetrwać, nie będą mogły sobie pozwolić na sprzedawanie produktów, które tylko w części zaspokajają oczekiwania publiczności. Płyta, tak jak w latach 60., będzie musiała być w całości atrakcyjna, choć i tak stanie się prawdopodobnie towarem niszowym.

GOSPODARKAMuzea Skarbu Państwa

W przedsiębiorstwach państwowych dzieją się rzeczy dziwne i osobliwe

Gdyby nie Polska Żegluga Morska, na przedsiębiorstwa państwowe - nie mylić ze spółkami Skarbu Państwa - pewnie dalej nikt nie zwracałby uwagi. Awantura wokół PŻM sprawiła, że zaczęto się uważnie przyglądać temu sektorowi gospodarki, w części bardzo osobliwemu.

RYSZARDA
możliwość wybierania z sieci ulubionych utworów, a ludzie coraz chętniej kupują składanki przebojów, wytwórnie, żeby przetrwać, nie będą mogły sobie pozwolić na sprzedawanie produktów, które tylko w części zaspokajają oczekiwania publiczności. Płyta, tak jak w latach 60., będzie musiała być w całości atrakcyjna, choć i tak stanie się prawdopodobnie towarem niszowym.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;GOSPODARKA&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Muzea Skarbu Państwa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W przedsiębiorstwach państwowych dzieją się rzeczy dziwne i osobliwe&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Gdyby nie Polska Żegluga Morska, na przedsiębiorstwa państwowe - nie mylić ze spółkami Skarbu Państwa - pewnie dalej nikt nie zwracałby uwagi. Awantura wokół PŻM sprawiła, że zaczęto się uważnie przyglądać temu sektorowi gospodarki, w części bardzo osobliwemu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;RYSZARDA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego