Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Polskiej Akcji Humanitarnej, która planuje utworzenie centrum pomocy psychologicznej w Biesłanie. - Na razie w licytacji biorą udział przede wszystkim osoby prywatne - mówi Magda Szturemska z Polskiego Radia. - Mamy nadzieję, że włączą się także firmy. Cena wywoławcza każdej z prac została ustalona na 50 złotych. Wczoraj wieczorem rysunki miały już ceny o wiele wyższe.
Licytować można 49 rysunków. Większość z nich została namalowana już po ataku, dlatego jest na nich to, co dzieci pamiętają najbardziej: płonąca szkoła, strzelający policjanci, groby, bomba w sali gimnastycznej. Ale są też obrazki optymistyczne, utrzymane w jasnych, pogodnych kolorach.
Wczoraj najwyżej wylicytowano rysunek dziewięcioletniej Anny Misikowej. Za obrazek
Polskiej Akcji Humanitarnej&lt;/&gt;, która planuje utworzenie centrum pomocy psychologicznej w &lt;name type="place"&gt;Biesłanie&lt;/&gt;. - Na razie w licytacji biorą udział przede wszystkim osoby prywatne - mówi &lt;name type="person"&gt;Magda Szturemska&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;Polskiego Radia&lt;/&gt;. - Mamy nadzieję, że włączą się także firmy. Cena wywoławcza każdej z prac została ustalona na 50 złotych. Wczoraj wieczorem rysunki miały już ceny o wiele wyższe.<br>Licytować można 49 rysunków. Większość z nich została namalowana już po ataku, dlatego jest na nich to, co dzieci pamiętają najbardziej: płonąca szkoła, strzelający policjanci, groby, bomba w sali gimnastycznej. Ale są też obrazki optymistyczne, utrzymane w jasnych, pogodnych kolorach.<br>Wczoraj najwyżej wylicytowano rysunek dziewięcioletniej &lt;name type="person"&gt;Anny Misikowej&lt;/&gt;. Za obrazek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego