Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
odbędzie się w piątek, 13 sierpnia o godz. 14.00 w WDW Kościelisko. Na okolicznościowym spotkaniu zostaną wręczone akty mianowań i odznaczenia.
* W piątek, 13 sierpnia o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury im. gen. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu odbędą się posiady. Tematem spotkania będzie muzyka Skalnego Podhala, o której będzie mówił Paweł Para Bolków.
* W niedzielę, 15 sierpnia o godz. 15.00 w księgarni "Poraj" w Zakopanem odbędzie się spotkanie z prof. Tadeuszem Zielińskim, który będzie podpisywał swoją książkę "Czas prawa i bezprawia".
* 1 sierpnia, podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, Zakopiańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zebrało na rzecz
odbędzie się w piątek, 13 sierpnia o godz. 14.00 w WDW Kościelisko. Na okolicznościowym spotkaniu zostaną wręczone akty &lt;orig&gt;mianowań&lt;/&gt; i odznaczenia.<br>* W piątek, 13 sierpnia o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury im. gen. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu odbędą się &lt;dialect&gt;posiady&lt;/&gt;. Tematem spotkania będzie muzyka Skalnego Podhala, o której będzie mówił Paweł Para Bolków.<br>* W niedzielę, 15 sierpnia o godz. 15.00 w księgarni "Poraj" w Zakopanem odbędzie się spotkanie z prof. Tadeuszem Zielińskim, który będzie podpisywał swoją książkę "Czas prawa i bezprawia".<br>* 1 sierpnia, podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, Zakopiańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zebrało na rzecz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!