Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
za 14,5 zł. Drobno skubany kurczak z dodatkiem przysmażonej cebuli i pieczarek, w towarzystwie nieodłącznego sosu pomidorowego z jednej strony oraz dwie sałatki - z kapusty pekińskiej z majonezem i kapusty białej i czerwonej z ananasem - tworzyły smaczną koronę dla wspomnianego wcześniej pszennego placka.
Następnym daniem, z którym przyszło mi obcować, była tostada - 13,5 zł. Tu spód był podobny, jednak farsz, który tworzyła cebula i drobno mielony mix wołowo-wieprzowy, potraktowano dużą ilością żółtego sera i zapieczono. Sosy, do wyboru - łagodny, średni i ostry, stanowiły spoiwo dla mięsa, okraszonego tu i tam paprykowymi chipsami.
Meksykańska uczta w "Taco Mexicano" dobiegała
za 14,5 zł. Drobno skubany kurczak z dodatkiem przysmażonej cebuli i pieczarek, w towarzystwie nieodłącznego sosu pomidorowego z jednej strony oraz dwie sałatki - z kapusty pekińskiej z majonezem i kapusty białej i czerwonej z ananasem - tworzyły smaczną koronę dla wspomnianego wcześniej pszennego placka.<br>Następnym daniem, z którym przyszło mi obcować, była &lt;foreign&gt;tostada&lt;/&gt; - 13,5 zł. Tu spód był podobny, jednak farsz, który tworzyła cebula i drobno mielony mix wołowo-wieprzowy, potraktowano dużą ilością żółtego sera i zapieczono. Sosy, do wyboru - łagodny, średni i ostry, stanowiły spoiwo dla mięsa, okraszonego tu i tam paprykowymi chipsami.<br>Meksykańska uczta w "Taco Mexicano" dobiegała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego