Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
że naprawdę nic lepszego ani ciekawszego nie mogłabym w życiu robić. To było takie miejsce... Pani Machulska zawsze mówiła nam, abyśmy starali się być elitą kulturalną. Nie chodziło o snobizm czy o to, żebyśmy czuli się lepsi od rówieśników, ale żebyśmy chcieli się rozwijać, poznawać jak najwięcej nowych rzeczy i obcować z kulturą.
G.: Będąc nastolatką, grałaś w teatrze, ale nie tylko, bo już wtedy zaczęłaś grywać również w filmach.
M.S.: Miałam piętnaście lat, gdy zagrałam pierwszy raz na scenie - właśnie w Teatrze Ochoty - a rok później wystąpiłam po raz pierwszy w filmie.
G.: Jaki to był film?
M.S
że naprawdę nic lepszego ani ciekawszego nie mogłabym w życiu robić. To było takie miejsce... Pani Machulska zawsze mówiła nam, abyśmy starali się być elitą kulturalną. Nie chodziło o snobizm czy o to, żebyśmy czuli się lepsi od rówieśników, ale żebyśmy chcieli się rozwijać, poznawać jak najwięcej nowych rzeczy i obcować z kulturą.&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;G.: Będąc nastolatką, grałaś w teatrze, ale nie tylko, bo już wtedy zaczęłaś grywać również w filmach.&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;M.S.: Miałam piętnaście lat, gdy zagrałam pierwszy raz na scenie - właśnie w Teatrze Ochoty - a rok później wystąpiłam po raz pierwszy w filmie.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;G.: Jaki to był film?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;M.S
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego