Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
a także w pozostałe dni, jeśli dzwoni między 20 a 8.
- Czy może być coś tańszego od darmowych połączeń? - pyta Barbara Górska, a po chwili przyznaje, że nie jest to tak całkowicie za darmo, bo nowy plan taryfowy związany jest z najdroższym abonamentem.

Wojna na koszty

Tymczasem dyrektor de Lerigon obiecuje, że już niebawem ceny połączeń międzymiastowych i międzynarodowych ulegną kolejnej obniżce. Jego w tym głowa. Trudno w to uwierzyć, gdy patrzy się na tego młodego Szweda (31 lat) w sportowej bluzie, siedzącego wspólnie z grupą jeszcze młodszych współpracowników w dość ciasnym biurze na Służewcu Przemysłowym.

Tymczasem na tym polega właśnie
a także w pozostałe dni, jeśli dzwoni między 20 a 8.<br>- Czy może być coś tańszego od darmowych połączeń? - pyta Barbara Górska, a po chwili przyznaje, że nie jest to tak całkowicie za darmo, bo nowy plan taryfowy związany jest z najdroższym abonamentem.<br><br>&lt;tit&gt;Wojna na koszty&lt;/&gt;<br><br>Tymczasem dyrektor de Lerigon obiecuje, że już niebawem ceny połączeń międzymiastowych i międzynarodowych ulegną kolejnej obniżce. Jego w tym głowa. Trudno w to uwierzyć, gdy patrzy się na tego młodego Szweda (31 lat) w sportowej bluzie, siedzącego wspólnie z grupą jeszcze młodszych współpracowników w dość ciasnym biurze na Służewcu Przemysłowym.<br><br>Tymczasem na tym polega właśnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego