Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 27/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
zespół De Su oraz soliści, m.in. Kasia Stankiewicz i Mieczysław Szcześniak.

Do Renaty Dąbkowskiej, wokalistki zespołu, zadzwoniliśmy z gratulacjami.
- Dlaczego wybrano właśnie naszą piosenkę i zespół Sixteen? Nie mam pojęcia! Może dlatego, że ostatnimi czasy jakoś solistkom na Eurowizji się nie wiodło?
- Cieszę się obłędnie, chociaż - nie ukrywam - strach obleciał mnie nie na żarty. Rety, reprezentować polską piosenkę to naprawdę wielka odpowiedzialność. Chciałabym wypaść jak najlepiej. Na scenie to niby tylko trzy minuty, ale aż trzy minuty!
Renata Dąbkowska ma 25 lat, jest mężatką i mamą trzyletniej Zuzi, ale ma dziewczęcą figurę i rusza się jak nastolatka.

Wśród specjalistów od
zespół De Su oraz soliści, m.in. Kasia Stankiewicz i Mieczysław Szcześniak. <br><br>Do Renaty Dąbkowskiej, wokalistki zespołu, zadzwoniliśmy z gratulacjami. <br>- Dlaczego wybrano właśnie naszą piosenkę i zespół Sixteen? Nie mam pojęcia! Może dlatego, że ostatnimi czasy jakoś solistkom na Eurowizji się nie wiodło? <br>- Cieszę się obłędnie, chociaż - nie ukrywam - strach obleciał mnie nie na żarty. Rety, reprezentować polską piosenkę to naprawdę wielka odpowiedzialność. Chciałabym wypaść jak najlepiej. Na scenie to niby tylko trzy minuty, ale aż trzy minuty!<br>Renata Dąbkowska ma 25 lat, jest mężatką i mamą trzyletniej Zuzi, ale ma dziewczęcą figurę i rusza się jak nastolatka. <br><br>Wśród specjalistów od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego