Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy religijne
Rok: 1999
i obłuda oddzieliły ciebie od sprawiedliwego Boga. Żadna religia nie jest w stanie uchronić ciebie przed należnym ci potępieniem w Piekle. Tak, jesteś w stanie oszukać swojego bliźniego, swoich rodziców swojego księdza a nawet samego siebie, ale ty nigdy nie będziesz potrafił oszukać Boga.
Dlatego, odwróć się od swego grzechu, obłudy i nieużytecznej religii. Popatrz na swoje grzechy tak jak Bóg na nie patrzy. Przestań pomniejszać swój grzech. Znienawidź go tak jak Bóg go nienawidzi. Bądź zawstydzony z powodu swojego grzechu. Przestań udawać dobrego. Nie mów Bogu, że starasz się być dobrym.

Boć jeden jest Bóg, jeden także pośrednik między Bogiem
i obłuda oddzieliły ciebie od sprawiedliwego Boga. Żadna religia nie jest w stanie uchronić ciebie przed należnym ci potępieniem w Piekle. Tak, jesteś w stanie oszukać swojego bliźniego, swoich rodziców swojego księdza a nawet samego siebie, ale ty nigdy nie będziesz potrafił oszukać Boga.<br>Dlatego, odwróć się od swego grzechu, obłudy i nieużytecznej religii. Popatrz na swoje grzechy tak jak Bóg na nie patrzy. Przestań pomniejszać swój grzech. Znienawidź go tak jak Bóg go nienawidzi. Bądź zawstydzony z powodu swojego grzechu. Przestań udawać dobrego. Nie mów Bogu, że starasz się być dobrym. <br><br>Boć jeden jest Bóg, jeden także pośrednik między Bogiem
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!