Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy religijne
Rok: 1999
i obłuda oddzieliły ciebie od sprawiedliwego Boga. Żadna religia nie jest w stanie uchronić ciebie przed należnym ci potępieniem w Piekle. Tak, jesteś w stanie oszukać swojego bliźniego, swoich rodziców swojego księdza a nawet samego siebie, ale ty nigdy nie będziesz potrafił oszukać Boga.
Dlatego, odwróć się od swego grzechu, obłudy i nieużytecznej religii. Popatrz na swoje grzechy tak jak Bóg na nie patrzy. Przestań pomniejszać swój grzech. Znienawidź go tak jak Bóg go nienawidzi. Bądź zawstydzony z powodu swojego grzechu. Przestań udawać dobrego. Nie mów Bogu, że starasz się być dobrym.

Boć jeden jest Bóg, jeden także pośrednik między Bogiem
i obłuda oddzieliły ciebie od sprawiedliwego Boga. Żadna religia nie jest w stanie uchronić ciebie przed należnym ci potępieniem w Piekle. Tak, jesteś w stanie oszukać swojego bliźniego, swoich rodziców swojego księdza a nawet samego siebie, ale ty nigdy nie będziesz potrafił oszukać Boga.<br>Dlatego, odwróć się od swego grzechu, obłudy i nieużytecznej religii. Popatrz na swoje grzechy tak jak Bóg na nie patrzy. Przestań pomniejszać swój grzech. Znienawidź go tak jak Bóg go nienawidzi. Bądź zawstydzony z powodu swojego grzechu. Przestań udawać dobrego. Nie mów Bogu, że starasz się być dobrym. <br><br>Boć jeden jest Bóg, jeden także pośrednik między Bogiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego