Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
konieczność nowoczesnego spojrzenia na podstawowy cel lewicy, jakim jest służenie interesom klas upośledzonych. Sam zamysł uruchomienia takiego procesu integracji lewicy bardzo mi się podoba. Po pewnych modyfikacjach byłbym gotów poprzeć tę inicjatywę.
Bojan StanisŁawski, Wojciech Figiel redaktorzy socjalizm.org:
- To bardzo cenna inicjatywa. Powrót do konsekwentnie lewicowych idei i ich obrona są w obecnych realich bardzo potrzebne. "TRYBUNA" nie jest sama - wpisuje się bowiem w globalny nurt renesansu prawdziwie lewicowej myśli politycznej. Także i w Polsce - zwłaszcza młodzież - poszukuje się alternatywy dla neoliberalnego kapitalizmu. Powinnismy ją dać! Jesteśmy za otwartą debatą programową, w której będziemy uczestniczyć.
Krzysztof Teodor Toeplitz, pisarz, publicysta
konieczność nowoczesnego spojrzenia na podstawowy cel lewicy, jakim jest służenie interesom klas upośledzonych. Sam zamysł uruchomienia takiego procesu integracji lewicy bardzo mi się podoba. Po pewnych modyfikacjach byłbym gotów poprzeć tę inicjatywę.&lt;/&gt;<br>Bojan StanisŁawski, Wojciech Figiel redaktorzy socjalizm.org:<br>&lt;div1 sex="m"&gt;- To bardzo cenna inicjatywa. Powrót do konsekwentnie lewicowych idei i ich obrona są w obecnych realich bardzo potrzebne. "TRYBUNA" nie jest sama - wpisuje się bowiem w globalny nurt renesansu prawdziwie lewicowej myśli politycznej. Także i w Polsce - zwłaszcza młodzież - poszukuje się alternatywy dla neoliberalnego kapitalizmu. Powinnismy ją dać! Jesteśmy za otwartą debatą programową, w której będziemy uczestniczyć.&lt;/&gt;<br>Krzysztof Teodor Toeplitz, pisarz, publicysta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego