Miejsce wydania: Pasłęk
Jarek Licznerski i Marcin Huk są obecnie najlepsi. Szkoda, że nie ma Pawła Gronkowskiego. Jego przebojowość i sprawność bardzo by się przydały drużynie.
jp

W Ełku 1 : 4
Niespodzianki nie było. Po dobrej grze Polonii w pierwszej połowie przegrywaliśmy jednak do przerwy 0:2. Bramki dla gospodarzy padały po błędach obrony. Druga połowa to słaba gra naszych piłkarzy, chociaż były szanse na zmianę wyniku.

W 20 minucie meczu Piotrek Moneta trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Gospodarze byli bezlitośni, wykorzystali potknięcia obrońców Polonii i strzelili dwie bramki. Kolejne bramki padły dla drużyny Mazura w drugiej połowie. Rozmiary porażki zmniejszył w 67
Jarek Licznerski i Marcin Huk są obecnie najlepsi. Szkoda, że nie ma Pawła Gronkowskiego. Jego przebojowość i sprawność bardzo by się przydały drużynie.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Ełku 1 : 4&lt;/&gt;<br>Niespodzianki nie było. Po dobrej grze Polonii w pierwszej połowie przegrywaliśmy jednak do przerwy 0:2. Bramki dla gospodarzy padały po błędach obrony. Druga połowa to słaba gra naszych piłkarzy, chociaż były szanse na zmianę wyniku.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>W 20 minucie meczu Piotrek Moneta trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. Gospodarze byli bezlitośni, wykorzystali potknięcia obrońców Polonii i strzelili dwie bramki. Kolejne bramki padły dla drużyny Mazura w drugiej połowie. Rozmiary porażki zmniejszył w 67