Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2003
starzenia zachodzące w skórze. Wyjątkowo odżywcze proteiny pszenicy wspomagają procesy regeneracyjne skóry orz poprawiają jej kondycję i elastyczność nawet podczas krótkiego kontaktu z preparatem w czasie kąpieli. Przywraca naturalne pH skóry, sprawia, że jest doskonałe nawilżona i wygładzona. Nie zawiera mydła.
Peeling myjąco-tonizujący pod prysznic
Myje i delikatnie złuszcza obumarłe komórki naskórka. Przywraca naturalne pH skóry. Peeling zawiera substancje nawilżające oraz wyciągi z alg morskich bogate w składniki odżywcze, witaminy i naturalne mikroelementy. Sprawi, że skóra jest nawilżona, miękka i elastyczna. Zwiększa zdolność do przyswajani składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych do ciała. Nie zawiera mydła.
Intensywnie nawilżający balsam do ciała
starzenia zachodzące w skórze. Wyjątkowo odżywcze proteiny pszenicy wspomagają procesy regeneracyjne skóry orz poprawiają jej kondycję i elastyczność nawet podczas krótkiego kontaktu z preparatem w czasie kąpieli. Przywraca naturalne pH skóry, sprawia, że jest doskonałe nawilżona i wygładzona. Nie zawiera mydła.<br>Peeling myjąco-tonizujący pod prysznic<br>Myje i delikatnie złuszcza obumarłe komórki naskórka. Przywraca naturalne pH skóry. Peeling zawiera substancje nawilżające oraz wyciągi z alg morskich bogate w składniki odżywcze, witaminy i naturalne mikroelementy. Sprawi, że skóra jest nawilżona, miękka i elastyczna. Zwiększa zdolność do przyswajani składników zawartych w preparatach pielęgnacyjnych do ciała. Nie zawiera mydła.<br>Intensywnie nawilżający balsam do ciała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego