Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
komputery. Kolejne mają trafić do szkół w gminach Narol, Cieszanów i Zarzecze. Udzielił kilku wywiadów dla lokalnych mediów i wziął udział w programie TVP w Rzeszowie "Dziennikarze pytają". - O kandydowaniu Kwiatkowskiego w dużym stopniu zdecyduje stanowisko komisji śledczej. Jeżeli powiąże go ona z aferą Rywina, to wątpię, by był kandydatem - ocenia Martens. To samo mówi Bogdan Kasperek, prezes podkarpackiego Stowarzyszenia "Ordynacka".


Ministerstwo szuka pieniędzy na realizację porozumienia z lekarzami domowymi
Budżet poczeka na zwrot pożyczki?

NFZ uzgodnił wreszcie treść aneksów do umów z lekarzami skupionymi w Porozumieniu Zielonogórskim. Ciągle jednak nie wiadomo, skąd fundusz weźmie pieniądze na realizację porozumienia.
Na początku
komputery. Kolejne mają trafić do szkół w gminach &lt;name type="place"&gt;Narol&lt;/&gt;, &lt;name type="place"&gt;Cieszanów&lt;/&gt; i &lt;name type="place"&gt;Zarzecze&lt;/&gt;. Udzielił kilku wywiadów dla lokalnych mediów i wziął udział w programie &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; w &lt;name type="place"&gt;Rzeszowie&lt;/&gt; &lt;name type="tit"&gt;"Dziennikarze pytają"&lt;/&gt;. &lt;q&gt;- O kandydowaniu &lt;name type="person"&gt;Kwiatkowskiego&lt;/&gt; w dużym stopniu zdecyduje stanowisko komisji śledczej. Jeżeli powiąże go ona z aferą &lt;name type="person"&gt;Rywina&lt;/&gt;, to wątpię, by był kandydatem&lt;/&gt; - ocenia &lt;name type="person"&gt;Martens&lt;/&gt;. To samo mówi &lt;name type="person"&gt;Bogdan Kasperek&lt;/&gt;, prezes podkarpackiego &lt;name type="org"&gt;Stowarzyszenia "Ordynacka"&lt;/&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Ministerstwo szuka pieniędzy na realizację porozumienia z lekarzami domowymi&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Budżet poczeka na zwrot pożyczki?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;&lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt; uzgodnił wreszcie treść aneksów do umów z lekarzami skupionymi w &lt;name type="org"&gt;Porozumieniu Zielonogórskim&lt;/&gt;. Ciągle jednak nie wiadomo, skąd fundusz weźmie pieniądze na realizację porozumienia.&lt;/&gt;<br>Na początku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego