Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
a druga tylko biorcą - potrzebna jest ciągła zamiana ról. Dlatego, jeśli np. on ma większy temperament, nie pozwól na to, byś mu się "oddawała" z rezygnacją wiktoriańskiej damy spełniającej zachcianki wynaturzonego męża, który z powodu niezaspokojenia odwiedzi kobietę "lekkich obyczajów". Powiedz mu, żeby cię uwiódł. Tak po prostu - jeśli ma ochotę na miłość, niech roznieci w tobie prawdziwie erotyczny ogień. Praktyka czyni mistrza - a może i tobie spodobają się częstsze figielki?

mocne strony kobiety

Rebecca Gomperts

Kobieta na fali

Lekarz ginekolog, członkini Światowej Organizacji Zdrowia, założycielka fundacji "Women on waves", powołanej, by przeciwdziałać niechcianym ciążom i niebezpiecznym aborcjom.
Julia Woynowicz

Rebecca
a druga tylko biorcą - potrzebna jest ciągła zamiana ról. Dlatego, jeśli np. on ma większy temperament, nie pozwól na to, byś mu się "oddawała" z rezygnacją wiktoriańskiej damy spełniającej zachcianki wynaturzonego męża, który z powodu niezaspokojenia odwiedzi kobietę "lekkich obyczajów". Powiedz mu, żeby cię uwiódł. Tak po prostu - jeśli ma ochotę na miłość, niech roznieci w tobie prawdziwie erotyczny ogień. Praktyka czyni mistrza - a może i tobie spodobają się częstsze figielki?&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=62-63&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;mocne strony kobiety&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rebecca Gomperts&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kobieta na fali&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Lekarz ginekolog, członkini Światowej Organizacji Zdrowia, założycielka fundacji "Women on waves", powołanej, by przeciwdziałać niechcianym ciążom i niebezpiecznym aborcjom.<br>Julia Woynowicz&lt;/&gt;<br><br>Rebecca
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego